VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH OUTDOOR SURVIVAL

Vítejte na stránkách Outdoor Survival, specialisty na vzdělávací akce a kursy v oblasti života v přírodě a školy přežití pro širokou laickou i odbornou veřejnost. Naším cílem a snahou je poskytnout našim klientům kompletní informace o tom, jak co nejlépe poznat přírodu, naučit se s ní žít v symbióze a v případě potřeby vědět, jak využít jejího bohatství k svému přežití, či jenom k zajištění komfortu při plánovaném při táboření s rodinou. Sledujte aktuální nabídku na našem facebookovém profilu.

Naše motto:

„...CO NEMÁŠ NEPOTŘEBUJEŠ A CO POTŘEBUJEŠ MÁ NĚKDO JINÝ...“

novinky

10.05.16Nové TERMÍNY - LÉTO 2016 jsou tu !

Soupis letních termínů 2016 !

 

NÁŠI INSTUKTOŘI

POZNEJTE TY, KTEŘÍ VĚDÍ VÍC NEŽ VY

Naše kurzy probíhají pod vedením zkušených instruktorů s mnohaletou praxí.Zde se dozvíte více.

 

AKCE NA MÍRU

ŘEKNĚTE NÁM JAK MOC CHCETE TRPĚT

Kromě standardních kurzů nabízíme pro skupiny čítající více než 5 lidí akce na míru. Dopředu se s naším lektorem domluvíte na obsahu a náročnosti kurzu a my připravíme pro vás a vaše přátele či kolegy nezapomenutelný zážitek. Akce na míru dokážeme přizpůsobit věku, kondici i pohlaví účastníků. Prosíme kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme.

 

Teambuilding

pro firmy

Standartně nabízíme jeden z nejúspěšnějších teambuildingu. Na tohle zkrátka nezapomenete.

 

Kalendář

NAPLÁNUJTE SI S NÁMI

V případě, že zde nenaleznete kurz, který hledáte, nás neváhejte kontaktovat na info@outdoorsurvival.cz

 

MEDIK KURS

TACTICAL RESCUE SYSTEMS – BASIC (TRS-B)

CÍLE KURZU: Umět EFEKTIVNĚ poskytnout první pomoc vážně zraněnému by měla být dovednost každého z nás. U ozbrojených složek, kde je riziko vzniku závažných poranění vysoké, vznikl koncept jak poskytnout rychle a efektivně první pomoc a rešit závažná poranění. Tento koncept je námi upraven a je zcela vhodný také pro širokou veřejnost v mezích České legislativy. Student se, pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí, naučí základním dovednostem v řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí. Během 2 denního kurzu bude student získávat teoretické i praktické dovednosti při řešení krizových situací a život ohrožujících stavů. Po úspěšném splnění kurzu TRS-B student obdrží certifikát od Czech Association of Combat Medics. TÉMATA KURZU: • aplikace principů a postupů vojenského systému (TCCC) na civilní prostředí (CTECC) • život ohrožující stavy – zhodnocení stavu zraněného • principy správného postupu a rozhodování se v krizové situaci • masivní krvácení a způsoby jeho řešení/zastavení • kontrola masivního krvácení • zjištění stavu vědomí • zajištění dýchacích cest • dýchání • terapie šoku • modelové situace s imitovanými zraněními • poskytování první pomoci s improvizovanými prostředky • seznámení s aktuálním moderním materiálovým vybavením a doporučení obsahu lékárny/balíčku první pomoci SPECIFIKACE: • 2 denní kurz (16 hodin) • Minimální počet účastníků 8 • Maximální počet účastníků 16 Každý z účastníků kurzu obdrží: • písemný přehled nejdůležitějších zásad a postupů první pomoci • certifikát o účasti / úspěšném absolvování kurzu Potřebné vybavení: • psací potřeby • vhodné oblečení umožňující praktický nácvik technik první pomoci. Cena: 4960,--. Pro další informace, hromadné objednávky či dotazy neváhejte a kontaktujte info@outdoorsurvival.cz

 

Branný den

Nová nabídka

Program dne: Program byl sestaven týmem zkušených vojenských instruktorů přežití pod pedagogickým vedením , naši lektoři mají za sebou bohatou historii v proskakovaný v civilním i státním sektoru. Koncept branného dne každoročně připravujme již od roku 2009 v neste Česky Brod, kde se ho účastní vice jak 300 účastníků. Bohaté portfolium materiálu a praktických ukázek, program na míru dle možnosti školy, bez nudy...doprovodná videa atd. Téma , stanoviště 1, sebeobrana a prevence rizik – cesta ze školy domů, cizí lidé, přecházení vozovky, fyzická příprava 2, první pomoc - péče o zdraví – první pomoc při zlomenině, popálení, úžeh, umělé dýchání, nouzová nosítka, péče o zdraví – prevence hygienické návyky, zdraví fyzické a psychické 3, chemická ochrana – NBC – varovné signály – různé chemické látky, možnosti ohrožení a příznaky, plynová maska, ochranný oblek 4, nouzové přežití – co dělat při ztracení se… šetření energíí, voda, přístřešek, signalizace, ohen 5, IZS – integrovaný záchranný systém, - z čeho se skládá, k čemu slouží, koho volat a jak, co hlásit do telefonu 6, seznámení se zbraněmi a střelivem – vysvětlení bezpečné manipulace, chování, když najdete zbran, používání zbraně, míření, střelba 7, národní hrdost - základní znaky - vlajka, znak, hlavní město, hymna 8, prevence drog – vysvětlení, co to je droga, cesta k droze, efekt a následek… Stanoviště v přírodě 1, hod granátem – kliky nebo dřepy a hod na cíl 2, obvázat ruku po dvojicích , přeprava raněného po trojicích 3, použití masky a obleku 4, použití mapy a buzoly 5, tabulky , dotazník, přiřazování 6, arsoft zbraně a střelba 7, pucle ,vlajka , prezidenti , hymna , 8, sběr jehel -kleštěmi Pro kompletní nabídku, ceny, objednávky a další informace kontaktujte: info@outdoorsurvival.cz

 

Záchranné sbory - 20 % sleva!

Speciální nabídky.

Outdoor Survival poskytuje plnou slevu 20% záchranným sborům. Hasiči, zdravotníci, policie, vojsko i aktivní zálohy. Pro více informací neváhejte, a kontaktujte info@outdoorsurvival.cz, obratem vám zodpovíme vše co potřebujete vědět !!!

 

Kupte si Voucher na některý z kursů, a získejte skvělý dárek !

21.10. Vánoční Survival Tip !

Vánoce se blíží, a mnozí často řešíme co koupit za dárky. Máme pro vás nabídku, kterou lze považovat za skvělou – a to hned rovnou dvakrát. Kupte si voucher na některý z kursů Outdoor Survival, a získejte magnesiové křesadlo na rozdělání ohně jako bonus zdarma! Kupte si vouchery dva, a získáte parádní survival nůž Hultafors a magnesiové křesadlo. Zakoupíte li tři vouchery, čtvrtý voucher u nás máte zdarma. Chcete-li si koupit voucher jako dárek, pak je nyní zrovna ta správná doba. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás na info@outdoorsurvival.cz !

 

PARTNEŘI

Facebook