Vítejte na našich stránkách.

Outdoor Survival je firma specializovaná na kurzy přežití a života v přírodě, vzdělávací akce pro laickou i odbornou veřejnost a celkově na osvětu v těchto oblastech.

Na trhu působíme již řádku let, a dokonce jsme dosáhli takového věhlasu, že nás již konkurenti kopírují.

Cílem a filosofií naší firmy je poskytnout našim klientům především informace a praktické zkušenosti. Informace o tom, jak poznat přírodu, jak se s ní naučit žít v symbioze, jak využívat její bohatství správně a nesobecky. Ať už se jedná o přežití a odhánění zdivočelé zvěře, nebo o táboření s rodinou (z naší zkušenosti jedno nevylučuje druhé). Na kurzech vám instruktoři nebudou suše vyprávět co se jak dělá, ale vše si zkusíte, ošaháte a prožijete.

Ačkoliv je dnes přežití, bushcraft a další disciplíny s tím spojené, jako primitivní dovednosti a stará řemesla naštěstí na vzestupu, je dobře poradit se se zkušenými a hlavně, přistoupit k celénu pobytu v přírodě zodpovědně a tak „jak se má“. Naučíme vás tedy kromě toho jak rozdělat oheň i to kdy a kde byste ho měli rozdělávat nejen s ohledem na vlastní bezpečí ale i s ohledem na přírodu a její obyvatele.

Sledujte aktuální nabídku na našem facebookovém profilu, nebo zde v sekci kalendář akcí.

Kromě pořádání kurzů a přednášek zajišťujeme kurzy, teambuildingy a poradenství pro firemní klientelu. Vyráží vaši zaměstnanci do krizových oblastí? Chcete jim dopřád teambuilding, na který nezapomenou a něco se na něm naučí? Nebo snad chcete zaměstnancům připravit nějaké vybavení na cesty, evakuační zavazadla a podobně? I s tím vám můžeme pomoct.

naši klienti

Výběrn některých spokojených klientů, pro které jsme pořádali teambuilding. 

Outdoor Survival | Amar Ibrahim - partner Microsoft
Outdoor Survival | Amar Ibrahim - partner Red Bull
Outdoor Survival | Amar Ibrahim - partner Generali
Outdoor Survival | Amar Ibrahim - partner Deloitte