Logo Outdoor Survival
cara

Najdi sám sebe

VYBERTE SI KURZ, KTERÝ VÁM VYHOVUJE

V našem portfoliu jsou tři základní oblasti kurzů, ze kterých si zájemce může vybrat dle svých preferencí, potřeb a fyzických i psychických předpokladů. Díky našim lektorům s bohatými zkušenostmi, se dozvíte věci, které vám zpříjemní pobyt v přírodě. Také se vám mohou hodit v případě neočekávaných událostí a situací. Po absolvování každého kurzu čeká na jeho účastníky cetifikát o jeho absolvování.

FAMILY

FAMILY

POJĎTE S NÁMI VEN

Třídenní kurz, který probíhá v krásném prostředí Českého Lesa, začíná i končí v Domažlicích, odkud vás také odvezeme na začátek naučné stezky. Prosíme nezapomeňte s sebou vhodné oblečení a obuv na výlet a pohyb v přírodě a svačinu! Na závěr kurzu máme pro všechny zúčastněné připravený certifikát o jeho absolvování a malý dáreček.

1den
6km
chůze
za den
"KURZ SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ"

URBAN SURVIVAL

URBAN SURVIVAL

ZÁKLADY PREPPERSTVÍ

Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého lesa. Začíná v pátek v 18.00. Doporučujeme účastníkům, aby se vybavili oblečením do přírody. Pro všechny je připraven certifikát a drobný dárek.

SURVIVAL

SURVIVAL

CO NEMÁŠ TO NEPOTŘEBUJEŠ

Tento kurz je určen pro všechny jednotlivce, kteří rádi boří své limity a potřebují sami sebe přesvědčit, že si dokáží poradit v jakékoliv krizové situaci, bez cizí pomoci a ve zcela neznámém prostředí. Připravte se na skutečnou zkoušku vaší psychiky a fyzické kondice v extrémních situacích. KURZY JSOU URČENÉ OD 15TI LET!

TO
NE
bez jídla
bez pití
Š
bez šance
"!NIC NEMÁŠ ..."

AKCE NA MÍRU

AKCE NA MÍRU

ŘEKNĚTE NÁM JAK MOC CHCETE TRPĚT

Kromě standardních kurzů nabízíme pro skupiny čítající více než 8 lidí akce na míru. Dopředu se s naším lektorem domluvíte na obsahu a náročnosti kurzu a my připravíme pro vás a vaše přátele či kolegy nezapomenutelný zážitek. Akce na míru dokážeme přizpůsobit věku, kondici i pohlaví účastníků. Prosíme kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme.

MEDIK KURZ

MEDIK KURZ

TRS – BASIC (TRS-B)

CÍLE KURZU: Umět EFEKTIVNĚ poskytnout první pomoc vážně zraněnému by měla být dovednost každého z nás. U ozbrojených složek, kde je riziko vzniku závažných poranění vysoké, vznikl koncept jak poskytnout rychle a efektivně první pomoc a rešit závažná poranění. Tento koncept je námi upraven a je zcela vhodný také pro širokou veřejnost v mezích české legislativy. Student se během 2 denního kurzu, pod dohledem kvalifikovaných instruktorů se zkušenostmi ze zahraničních kurzů a válečných oblastí, naučí základním teoretickým i praktickým dovednostem při řešení kritických stavů a záchraně vážně zraněného pacienta v přednemocničním, taktickém prostředí. Po úspěšném splnění kurzu TRS-B student obdrží certifikát od Czech Association of Combat Medics.

2dny

ZTRACENI V LESE

ZTRACENI V LESE

ROZŠÍŘENÍ ZNALOSTÍ SURVIVALU 1

Nový kurz, určený ke zdokonalení dříve získaných dovedností a orientace. Budete jednat samostatněji a pohybovat se po stanovištích pomocí azimutů. Kurz je určen pro ty, kteří si již prošli level 1 a zatím si netroufnou na level 2, který je již bez spacáku.

Facebook