SURVIVAL – ÚROVEŇ 1

SKU CIV-LVL1

(Hodnocení: 11)

5000 

Objednávka kurzu není vázána na konkrétní termín.

Vyčistit

Probíhá formou všeobecného seznámení, nauky a poznávání. Osvojíte si skutečné základy, které vám umožní „vzít rozum do hrsti“, pokud se ocitnete v neočekávané rizikové situaci. Absolvováním kurzu se vám rovněž otevírají dveře k dalším, náročnějším kurzům a akcím.

(Kurz lze zakoupit také v dárkovém balení formou dobírky)

 • U produktů eshopu účtujeme plošně poštovné a balné 150 korun.
 • V případě, že chcete zaslat vytištěný poukaz poštou, zvolte možnost „Chci darovat v dárkovém balení“- v tomto případě se počítá paušální poštovné a balné. 
 • Pro účastníky kurzu a ty, kteří chtějí pouze voucher emailem není poštovné započítáno. 

Pro více informací klikněte se podívejte do našich obchodních podmínek.

Popis

OBJEDNÁVKA KURZU

Obsah vložte zde

Objednání kurzu není vázáno na konkrétní termín. Pro rezervaci termínu nás, prosím, kontaktujte na telefonu +420 775 101 116, emailu info@outdoorsurvival.cz, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ. Pro zobrazení termínů použijte tlačítko KALENDÁŘ níže, nebo odkaz v menu.

KALENDÁŘ

KURZ JE URČEN PRO ÚČASTNÍKY STARŠÍ 18 LET

PLÁNOVÁNÍ VÝLETU

 • Začátek a sraz v pátek v 17.00 v našem areálu u Spálence okres Domažlice
 • Lokalita Domažlicko – Český les.

SKLADBA VÝUKY

 • Orientace v terénu (mapa,buzola,kompas)
 • Zakládání ohně
 • Stavba přístřeší
 • Získávání vody a potravy
 • První pomoc
 • Signalizace
 • Ukončení v neděli ve 13.00h

Všichni účastníci obdrží certifikát a praktický dáreček.

S SEBOU

 • Vhodné oblečení a obuv do lesa
 • spací pytel
 • karimatku
 • pláštěnku
 • batoh
 • lahev na vodu
 • ešus
 • nůž
 • čelovku.

Vlastnosti

Výběr:

Chci kurz darovat v dárkovém balení., Chci se kurzu zúčastnit., Pouze voucher emailem.

Hodnocení zákazníků (5.00)

(Hodnocení: 11)

11 recenzí SURVIVAL – ÚROVEŇ 1

 1. Boris

  Super akce s fajn lidmi, Amar je borec největší. Doporučuji každému, je to možnost vyzkoušet si teorii v praxi kdyby něco, instruktor je poblíž :-)

 2. Mirek

  Intenzivní a maximálně praktický zážitek s profi instruktory. Kurz jsem absolvoval společně s manželkou a oba jsme si z něj odnesli jak nové znalosti a nápady, tak spoustu podnětů k přemýšlení. A taky jedno hlavní poučení: cvičení dělá mistra! (třeba při rozdělávání ohně…)

 3. Viktor

  Bylo super vystoupit z komfortní zóny a užít si pod skvělým vedením trochu toho „nepohodlí“ Díky kluci!

 4. Bára

  Víkend nevšedních zážitků. Spoustu nových nápadů a znalostí, které hojně využíváme na našich toulkách v přírodě. Pro mě jednoznačně nejlepší dárek co jsem kdy dostala. A Amar a jeho kluci jsou nejlepší instruktoři co jsem kdy kde měla. K hodnocení a velmi pozitivní reakci se přidávají i moji rodiče, kteří kurz absolvovali se mnou.
  P.S. Díky za vaťák :)

 5. Táňa

  Dárek, který jsem dostala od manžela, byl jeden z nej dárků vůbec. Super zážitek, s fajn instruktory, s různorodými typy lidí, mě naučil pohlížet na naše čundráctví úplně jinak. Celá akce nebyla jen o technikách přežití, kdy člověka trápí hlad a zima. Bylo to i okénko do psychologie člověka. Pozorovat, jak každý reaguje na situace jinak, jak se jako jednotlivci profilujeme, jaké povahy jsme, to bylo nad rámec zážitku, který jsem čekala. Poznala jsem víc sama sebe, co jsou mé přednosti i nedostatky. Pro mě to byla zkušenost, na kterou nezapomenu. Hlavně jsem si potvrdila, že jsem s manželem životní parťáci, kámoši a diskomfort náš vztah ještě víc otestoval a prohloubil. Jsem vděčná za tuto intenzivní zkušenost a rok s rokem se sešel a už jsem si to s mužem, se cvakajícími zuby, užili na survivalu 2.

 6. Radim Zítka

  Skvělý zážitek, ochotní instruktoři, výborní účastníci a zima. Zažili jsme snad všechno počasí – sníh, déšť, slunko. Těm, co nevadí vyjít ze své komfortní zóny, určitě doporučuji.

 7. Honza S

  Nádherná příroda, skvělá zábava a lidi. Spousta informací a hlavně procvičování věcí, který jsem třeba i znal, ale nikdy si je nezkusil. To je fakt úplně něco jinýho. Nic drastickýho, zvládne to úplně každej. Obtížnost si dolaď podle ročního období :-)

 8. Gábina

  Zatím jsem byla na Survival 1 a musím jen chválit. Skvěle postavený kurz a skvěle vedený opravdovými profíky. Dostanete se mimo komfortní zónu a zkusíte si, jak dokážete fungovat. Informace, které jsem na kurzu získala jsou k nezaplacení. Skvělé je i to, že ve finále nejde jen o vás….. kurz prověří všechny účastníky, jak jsou ochotni a schopni spolupracovat, spolehnout se na sebe, pomoci si a také uvažovat mimo své zaběhnuté vzorce.
  „Dvojka“ už čeká… :)

 9. Rudolf

  Výborný zážitek, který je vedený zkušenými borci. Spoustu praxe a teorie naskládaných do tří dnů. Už teď vím, že jsme se neviděli naposledy.

 10. Michal

  Skvela akce, skvela parta. Amar a Pepa jsou nejvetsi borci. Za dva dny nam predali neskutecne mnozstvi praktickych i teoretickych znalosti. Tesim se na level 2.

 11. Martina Lošáková

  Základní kurz přežití jsme absolvovali v týmu jako firemní teambuilding a za nás naprosto skvělý zážitek. Všem doporučujeme, za nás na jedničku! Vystoupení z komfortní zóny, které zvládne naprosto každý, když chce. Děkujeme Amarovi za profesionální přístup.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *