instruktoři Outdoor Survival

Poznejte instruktory, kteří vás budou na kurzech školit, pomáhat vám a vést vás. Pokud byste se jich chtěli na něco zeptat, použijte odkazy na sociální sítě. Z jasných důvodů neuvádíme osobní kontaktní informace.

Tihle tři chlapi mají dohromady přes půl století zkušeností s pobytem v přírodě, první pomocí a zdravovědou a dalšími věcmi, které se dají v našich kurzech zužitkovat a se kterými vám mohou poradit.

Amar Ibrahim
Amar IbrahimMajitel & Instruktor
Amar se teorii i praxi přežití v extrémních situacích věnuje již 20 let, nejprve pouze jako svému koníčku, posledních 15 let jako své profesi. Získané zkušenosti předává nejen profesionálům, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti. Je specialistou na opravdový boj o život, ale dokáže své znalosti předávat i dětem a mládeži na základních i středních školách. Má atestaci jako zdravotník v extrémních situacích, kurz CQB a kurz přežití v zahraničí. Je ženatý a má čtyři děti.
Joseff
JoseffInstruktor
Joseff se tématikou přežití zabývá již od svého dětství. Od 4 let byl členem a později i vedoucím ve skautském oddílu, trávil život na venkově a pobýval v lesích celé Evropy. Má za sebou velké množství zdravotních kurzů, kurzů přežití a je členem Českého červeného kříže. Je bývalým členem vodní záchranné služby a zabývá se krizovým řízením. Mezi jeho koníčky patří zdravověda, horská turistika, expedice do severských zemí a motorismus.
Milan
MilanInstruktor
Milan se již 10 let zabývá tématikou civilního i armádního přežití. Protože dříve pracoval jako dřevorubec, strávil v lese více času než většina instruktorů přežití. Má za sebou několik speciálních kurzů — survival, CQB, boje z blízka a první pomoci, absolvoval také zdravotnické kurzy. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří survival, bojové sporty a airsoft.