instruktoři Outdoor Survival

Poznejte instruktory, kteří vás budou na kurzech školit, pomáhat vám a vést vás. Pokud byste se jich chtěli na něco zeptat, použijte odkazy na sociální sítě. Z jasných důvodů neuvádíme osobní kontaktní informace.

Tihle tři chlapi mají dohromady přes půl století zkušeností s pobytem v přírodě, první pomocí a zdravovědou a dalšími věcmi, které se dají v našich kurzech zužitkovat a se kterými vám mohou poradit.

Amar Ibrahim
Amar IbrahimMajitel & Instruktor
Amar se teorii i praxi přežití v extrémních situacích věnuje již 20 let, nejprve pouze jako svému koníčku, posledních 15 let jako své profesi. Získané zkušenosti předává nejen profesionálům, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti. Je specialistou na opravdový boj o život, ale dokáže své znalosti předávat i dětem a mládeži na základních i středních školách. Má atestaci jako zdravotník v extrémních situacích, kurz CQB a kurz přežití v zahraničí. Je ženatý a má čtyři děti.
Joseff
JoseffInstruktor
Joseff se tématikou přežití zabývá již od svého dětství. Od 4 let byl členem a později i vedoucím ve skautském oddílu, trávil život na venkově a pobýval v lesích celé Evropy. Má za sebou velké množství zdravotních kurzů, kurzů přežití a je členem Českého červeného kříže. Je bývalým členem vodní záchranné služby a zabývá se krizovým řízením. Mezi jeho koníčky patří zdravověda, horská turistika, expedice do severských zemí a motorismus.
Milan
MilanInstruktor
Milan se již 10 let zabývá tématikou civilního i armádního přežití. Protože dříve pracoval jako dřevorubec, strávil v lese více času než většina instruktorů přežití. Má za sebou několik speciálních kurzů — survival, CQB, boje z blízka a první pomoci, absolvoval také zdravotnické kurzy. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří survival, bojové sporty a airsoft.
Miroslav Mašek
Miroslav MašekInstruktor
Mirek chodil s tátou odmala pracovat do lesa a pomáhal mu jak s těžbou dřeva, tak s péčí o přírodu. Zájem o dějiny i současnost vojenství ho přivedl ke studiu novinařiny a historie. Nakonec všechny své koníčky spojil právě v kurzech přežití, v nichž se specializuje zejména na kategorii urban survival. Je instruktorem a markeťákem v jedné osobě – rozumí si stejně dobře s křesadlem a nožem jako s foťákem a sociálními sítěmi. Patří k uznávaným recenzentům loveckého a outdoorového vybavení, o němž napsal už stovky článků.
Zdeněk Martínek
Zdeněk MartínekInstruktor
Zdeněk pochází z myslivecké rodiny a po lesích pobíhal už jako malý capart, takže zkušeností s pobytem v přírodě má nepřeberně. Zajímá se o military prostředí, znalosti a dovednosti sbíral mimo jiné od příslušníků zásahových jednotek. Střílí a organizuje airsoftové akce, cvičí bojové sporty a rád jezdí s terénními auty. Sám sice neloví, ale kořist umí zpracovat prvotřídně a vyzná se v různých způsobech uchovávání potravin. Absolvoval kurzy přežití i zdravotnické kurzy, je odborníkem na taktické vybavení a výstroj armádního i civilního původu